Mercy Falls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mercy Falls

Първият РПГ форум,посветен на трилогията Тръпка
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Избери емотиконка,описваща настроението ти
Поляната. EmptyПет Авг 06, 2010 6:39 pm by Нанси Фелър

» Сговорна дружина планина повдига.
Поляната. EmptyВто Юли 27, 2010 5:47 pm by Риа ван дер Уудсън

» Къщата на Нанси Фелър
Поляната. EmptyНед Юли 11, 2010 7:00 pm by Нанси Фелър

» Самър Далас
Поляната. EmptyНед Юли 11, 2010 6:32 pm by Самър Далас

» Нанси Фелър
Поляната. EmptyНед Юли 11, 2010 6:13 pm by Нанси Фелър

» Броене
Поляната. EmptyНед Юли 11, 2010 6:09 pm by Самър Далас

» Кой е следващият?
Поляната. EmptyНед Юли 11, 2010 6:08 pm by Самър Далас

» Песен в момента?
Поляната. EmptyНед Юли 11, 2010 5:59 pm by Самър Далас

» Герои на върколаците
Поляната. EmptyНед Юли 11, 2010 5:44 pm by Самър Далас

Искате да станете наши приятели цъкнете ТУК
Приятели
Поляната. 2349939S Поляната. 2343091T Поляната. 2353915d

 

 Поляната.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Самър Далас
Админ
Самър Далас


Брой мнения : 110
Join date : 26.05.2010
Age : 29
Местожителство : Бургас

Поляната. Empty
ПисанеЗаглавие: Поляната.   Поляната. EmptyСъб Май 29, 2010 1:52 am

Поляната. 08Meadow001
Върнете се в началото Go down
https://shiver-rpg.bulgarianforum.net
AnnaLynne Johnson
Човек
AnnaLynne Johnson


Брой мнения : 15
Join date : 31.05.2010

Поляната. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната.   Поляната. EmptyСря Юни 02, 2010 3:32 am

Вървяхме, вървяхме, вървяхме... къде се намираше тази поляна?! Краката започнаха да ме болят, вече усещах умората, но нямах намерение да започна да се оплаквам, тъй като знаех,че момчетата много мразят това. Понякога дори се изнервях сама на себе си, когато започнех да правя така.
- Скоро ли ще пристигнем? - попитах по едно време, вече изгаряща от желание да видя дали тази поляна си струва ходенето и болките....
Когато пристигнахме... ами, ако трябва да съм честна не бях много очарована. Сентръл Парк ми се стори по-интересен. Тук... всичко бе... някак си... непокътнато - това бе точната дума и в мига, в който го осъзнах си дадох сметка колко красиво е това място. Не бе докоснато то човешка ръка, тревата не бе окосена - малко гадно се получи, защото имах чувството, че ще потъна. Но бе удивително. Видях една катеричка да прекосява поляната през средата й и много се зарадвах.
- Виж, катеричка! - възкликнах като малко дете, получило подарък за рождения си ден. Животинчето се изкачи пъргаво по едно дърво и застана на един клон, гледайки ме. Само като си помисля, че хората избиваха такива невинни животни заради глупости - месо, кожи и т.н. - ми се повдигна. Което показваше защо съм вегетарианка и защо никога няма да нападна животно.
- Тук е студено. Стана тъмно и съм изморена. Ще ме върнеш ли в града, тъй като не мисля, че ще се справя сама... По-точно ми трябва ... - извадих едно листче от портмонето си, гледайки адреса - квартал "Форл". Ето тук - подадох му листчето. Не вярвах, че сама ще успея да пристигна вкъщи, още повече - бе тъмно, а аз облечена не много подходящо. Знам ли какви хора има в този град?! Разчитах на късмета си Даниел да се окаже свестен и просто да ми покаже къде се намира къщата ми.
Върнете се в началото Go down
Daniel Salved
Върколак
Daniel Salved


Брой мнения : 33
Join date : 30.05.2010
Age : 29

Поляната. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната.   Поляната. EmptyСря Юни 02, 2010 1:49 pm

Когато момичето ме помоли ад я упътя към къщата й, честно казано останах малко разочарован. Едва бяхме пристигнали, а тя искаше да си ходи. Точно през ноща тази поляна ми харесваше най-много.... Но нямаше значение. Щях сам да се върна...
- Ще те заведа. - загласих се и я поведох в обратната посока. Забелязах че ходенето не й харесваше много, верояно се беше уморила или просто краката я боляха. Аз пък какво очавах? Ако з бях обут с такива обувки най-много до сега да пълзях по земята. - Ако искаш може да починем за малко? - обърнах се към нея, когато наближихме падналото дърво...
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
AnnaLynne Johnson
Човек
AnnaLynne Johnson


Брой мнения : 15
Join date : 31.05.2010

Поляната. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната.   Поляната. EmptyПет Юни 04, 2010 2:23 pm

Погледнах дървото, погледнах и терена около него. Бях с бял панталон, което автоматично означаваше, че не ми е позволено да сядам никъде.
- Ами ти ако искаш седни, аз ще остана права - казах с привидно спокоен глас. Срещнах погледа на Даниел, усмихнах се едвам и отместих погледа си отново. Луната вече бе изгряла и се показваше иззад облаците. Бе пълнолуние. Беше красиво! Природата винаги ме запленяваше с красотата, девствеността си и спокойствието, което излъчваше. Понякога ми се искаше да забравя за облеклото си, за начина си на живот и просто да й се порадвам - било то а ходя боса по оросената трева сутрин или нещо подобно. Но самата аз не си го позволявах. Бях човек на реда и чистотата.
Върнете се в началото Go down
Daniel Salved
Върколак
Daniel Salved


Брой мнения : 33
Join date : 30.05.2010
Age : 29

Поляната. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната.   Поляната. EmptyПет Юни 04, 2010 2:53 pm

Погледнах към нея и незнайно защо ми стана малко тъжно - да бъде затворен в клетка от собствените си ограничения, без да има причина... Струваше ми се жестоко, независино дали някой друг задаваше ограниченията или сам си ги налагаш. Какъв е смисълът да живеем, ако не можем да живеем независимо обстоятелствата...
Гледах към луната и си спомнях първата си трасформация. Беше малко неловко, защото се случи тогава когато най-малко очаквах... На лицето ми се появи усмивка.
Това че съм вълк ми беше дало още една гледна точка към света. Когато си в тялото на животно, чиято единствена мисъл е свобода, храна и живот, няма как да не усещаш тези три неща през цялото време...
- Защо не искаш да седнеш след като е очевидно, че си изморена? - попитах я. Някак си исках да разбера далипричината поради, която си причиняваше болка, беше достатъчно основателна...
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
AnnaLynne Johnson
Човек
AnnaLynne Johnson


Брой мнения : 15
Join date : 31.05.2010

Поляната. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната.   Поляната. EmptyПет Юни 04, 2010 3:02 pm

- Мога да си почивам и права - казах и затворих очи, сякаш медитирам, след което се засмях.
- Мой ред е да задавам въпрос - пошегувах се, но пък попитах това, което ме интересуваше - Всички тук ли ас толкова високи? - Странно, но се забавлявах. Това ми хареса. Истината бе, че в НЙ забавление означаваше излизане с приятели - на кафе, по клубове и т.н., пазаруване с момичетата, пикници в Сентръл Парк... и общо взето това. Целодневно обикаляне на Ню Йорк. Понякога ходехме на мюзикъл с родителите ми или пък на опера, но... беше достатъчно рядко, за да го искам постоянно.
Върнете се в началото Go down
Daniel Salved
Върколак
Daniel Salved


Брой мнения : 33
Join date : 30.05.2010
Age : 29

Поляната. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната.   Поляната. EmptyПет Юни 04, 2010 3:12 pm

Когато ме попита дали всички са толкова високи, не можех да не се засмея. Да, вярно беше че аз бях доста високичък, но просто така се беше получило.
- Не. - казах все още смеейки се. - Има всякакви размери хора. - добавих малко след това, задържайки погледа си върху лицето й, което беше огряно от лунната светлина, след което отново погледнах към самата луна. - След като ще играем на въпрси, сега е мой ред. - обърнах се отново към нея. - Защо дойде в Мърси Фолс? - въпроса ми изглеждаше малко директен затова реших да добавя още нещо. - Малко ми е странно, да виждам нови хора наоколо, а и предполагам че не знаеш много за града... - повдигнах рамене и зачаках отговора...
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
AnnaLynne Johnson
Човек
AnnaLynne Johnson


Брой мнения : 15
Join date : 31.05.2010

Поляната. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната.   Поляната. EmptyПет Юни 04, 2010 3:33 pm

- Ами апартамента е коледният ми подарък от нашите и просто реших да си направя малка почивка - когато стоях на едно място, краката ме заболяваха още повече. - Хайде да тръгваме, ще продължим с въпросите - предложих, обмисляйки следващия си въпрос. И най-накрая го измислих:
- Какви са хората тук? Като характер става въпрос - уточних и го изчаках да стане, а и да ми отговори на въпроса. - Дванадесет без петнадесет е. Пепеляшка трябва да се прибира - съобщих подканвайки го и се засмях
Върнете се в началото Go down
Daniel Salved
Върколак
Daniel Salved


Брой мнения : 33
Join date : 30.05.2010
Age : 29

Поляната. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната.   Поляната. EmptyПет Юни 04, 2010 4:24 pm

Двамата вървяхме един до друг, макар аз да бях малко по-напред, за да я водя или да й казвам, когато на пътя имаше някой голям клон ики камък, в който можеше да се спъне, защото беше малко вероятно, да може да ги види.
- Характера ли? - попитах, докато вървяхме. - Това са хора, предполагам всеки има различен характер... - засмях се, макар да знаех, че едва ли някой щеше да схане шегата, която вероятно беше шега само за мен. - Така де, искам да кажа - добри хора са... повечето. - повдигнах рамена и премерстих един клон, който заплашваше да се строполи, върху този, който застанеше под него... - Не че познавам много от тях, не съм от социалните типове. - отново се засмях.
Още преди да се усетя вече бяхме излезли на асвалтовията път и се приближавахме до квартал "Форд". Предполагам че там живееше, или поне това си спомнях, че ми беше казала.
След като я оставих пред къщата която ми показа, реших да си ида удома и да полегна за малко...
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
Sponsored content





Поляната. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната.   Поляната. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Поляната.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mercy Falls :: Извън града :: Зелената местност-
Идете на: