Mercy Falls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mercy Falls

Първият РПГ форум,посветен на трилогията Тръпка
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Избери емотиконка,описваща настроението ти
Имението на сем. Гонзалес EmptyПет Авг 06, 2010 6:39 pm by Нанси Фелър

» Сговорна дружина планина повдига.
Имението на сем. Гонзалес EmptyВто Юли 27, 2010 5:47 pm by Риа ван дер Уудсън

» Къщата на Нанси Фелър
Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Юли 11, 2010 7:00 pm by Нанси Фелър

» Самър Далас
Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Юли 11, 2010 6:32 pm by Самър Далас

» Нанси Фелър
Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Юли 11, 2010 6:13 pm by Нанси Фелър

» Броене
Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Юли 11, 2010 6:09 pm by Самър Далас

» Кой е следващият?
Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Юли 11, 2010 6:08 pm by Самър Далас

» Песен в момента?
Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Юли 11, 2010 5:59 pm by Самър Далас

» Герои на върколаците
Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Юли 11, 2010 5:44 pm by Самър Далас

Искате да станете наши приятели цъкнете ТУК
Приятели
Имението на сем. Гонзалес 2349939S Имението на сем. Гонзалес 2343091T Имението на сем. Гонзалес 2353915d

 

 Имението на сем. Гонзалес

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyПет Май 28, 2010 12:02 am

Тук беще имението на Мери и майка и. Те много обичаха имението , защото това беше техният нов дом.

Къщата:
Имението на сем. Гонзалес Presidential_Estate_Aventura

Спалнята на Мери:
Имението на сем. Гонзалес Bi2808016

Спалнята на майка и:
Имението на сем. Гонзалес White-vic-bedroom

1 стая за гости:
Имението на сем. Гонзалес Domain+5%2DPiece+Low+Profile+Platform+Bedroom+Set+%28Cappuccino%29

2 стая за гости:
Имението на сем. Гонзалес Palmetto+Bedroom+Set+in+Pecan

Кухня:
Имението на сем. Гонзалес Kent_kitchen_design_1

Трапезарията:
Имението на сем. Гонзалес Cat1_386_big

Холът:
Имението на сем. Гонзалес Hol2

Холът номер 2:

Имението на сем. Гонзалес DP_Burgos-contemporary-living-room_s4x3_lg

Баните:
Към стаите на Мери и майка и:
Имението на сем. Гонзалес Dp-grubb-beachy-bathroom-s4x3_lg
Към гостните стаи:
Имението на сем. Гонзалес Drury_PaulmanBath1-05_lg
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyСъб Май 29, 2010 4:04 pm

- Настоявам , защото искам да ти помогна. Колко пъти трябва да го повторя. Все пак си МЛАД вампир , а не СТАРА бабичка. Толкова ли не можеш да го запомниш. - казах аз и тръгнаха напред , а Ерин ме последва. Спрях едно такси , което ни заведе у дома. То потегли и за по малко от 10 минути вече бяхме пристигнали.
- Благодаря. Заповядайте. - казах аз като подадох пари за превоза. Когато с Ерин излезнахме от колата ние отидохме пред вратата на къщаа ми. Изкарах от чанатат ми ключ и отключих. Аз влезнах вътре и се сбух. Оставих вратата отяворена за да може и Ерин да влезе.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyСъб Май 29, 2010 9:40 pm

Доста се поколебах дали да прекрача прага на един напълно непознат за мен дом, но нямаше от какво да се страхувам. Тя беше просто вещица и не можеше да ме нарани, а и аз щях да остана само тази вечер и сигурно никога повече нямаше да се видим, което донякъде беше добре. Влязох вътре и затворих вратата след себе си. Къщата изглеждаше приятна и доста тиха. Събух високите си обувки и се отпуснах на мраморния под. Тръгнах по антрето и се спрях до стълбището, на което беше Мери.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyСъб Май 29, 2010 9:44 pm

- Хайде идвай. - подканих я аз и започнах да се качвам по стълбището. - Трябва да си избереш стая. - казах аз и продължих да се качвам по стълбите. След мен най - накрая започна да се качва и Ерин. Тя пристъпваше бавно не знам защо. Може би беше уморена или просто не беше сигурна дали наистина трябваше да остане. Предполагам , че е второто , защото ве пак тя беше вампир , а до колкото знам те не се изморяват лесно.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyСъб Май 29, 2010 10:46 pm

Качихме се горе, имаше доста врати. Показа ми двете стаи, които бяха отредени за гостите.

-Стаята няма особено значение за мен и без това не мисля да оставма тук, но втората ми допадна повече има големи прозорци, които откриват чудесна гледка към тъмното небе, което обожавам. - казах аз докато с Мери стояхе във втората стая за гости. Не можех да отрека, че имат хубав дом, но наистина не можех да остана тук. При непознати. Това беше типично за мен, но предимно бързо си тръгвах и никога повече не виждах тези хора. Намирах си някое местенце и оставах там докато не ми се попътуваше отново.
-Все...пак..искам да ти благодаря. Да, затова, че ме прие в дома си. - не можех да отрека, че момичето беше добро и доста смело за да прибете един непознат в собствения си дом, а и който можеше да я убие.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyСъб Май 29, 2010 11:07 pm

- Няма защо. И без това щеше да ми е малко скучно сама...цяла седмица. - казах аз и се усмихнах на Ерин. - Е настанявай се. Аз отивам в кухнята да сложа вечерята. Когато си готова можеш да дойдеш. - след думите си аз оставих Ерин и слезнах в кухнята. Изкарах храната , която майка ми беше приготвила преди да замине и я занесох в трапезарията. После се върнах да взема и всичко останало , което подредих на масата. Отидох в кухнята и си сипах сок от зелена ябълка. Върнах се в трапезарията и седнах на един стол. Щях да почакам Ерин , защото можеше да дойде , а не беше прилично да почвам да се храня преди всички да са се настанили на масата. В моя случай само Ерин.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyСъб Май 29, 2010 11:12 pm

Добре, че бях "хапнала" преди да дойда тук, защото човешката храна не може да засити моята жажада. Не ми се искаше да слизам, но реших, че ще е доста неучтиво от моя страна, ако я оставя да се храни сама. Все пак отвори дома си за мен, бих могла поне да сляза долу и да и правя компания. Свалих якето си и го оставих на леглото, след което излязох от стаята и слязох на долния етаж. В началото не можех да се ориентирам къде е трапезарията, но после чух шум от една врата и влязох там. Добре, че я бях намерила от първия път. Мери беше вътре и бе готова за вечеря. Аз отидох до масата дръпнах един стол и се настаних удобно.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyСъб Май 29, 2010 11:17 pm

- Е ще ядеш ли нещо? - попитах аз , като все още не бях почнала да се храня. Не вярвам обкновената човешка храна да засити един вампир , но тя и без това може да се е хранила преди да я срещна. - Или ще пиеш ли? Кажи ако искаш нещо.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyСъб Май 29, 2010 11:22 pm

На масата имаше доста неща, но точно в момента не бях особено гладна. Сложих в чинията си само малко салата и може би щях да пийна малко сок, но той беше доста далеч от мен и трябваше да помоля Мери да ми го подаде.
-Мери може ли да ми подадеш сока? - казха аз възможно най - мило. Може би ледовете помежду ни се топяха, но не обичах да се сближавам с някой който може би никога нямаше да видя, но все пак не можеше и да мълчим цяла нощ.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyСъб Май 29, 2010 11:42 pm

- Ъм да. Разбира се. - казах аз и взех каната със сока. После една чаша , а в нея сипах сок. Оставих каната настрани и подадох сока на Ерин. - Заповядай. - казах и се усмихнах. После взех една вилица и започнах да се храня. На масата отново настъпи необичайна за мен тишина. - Ъм ... ти ... - незнаех какво да я попитам , но накрая казах първото за което ми хрумна. - ... какво обичаш да правиш през свободнот си време? - Това беше малко тъпо , но мразех да няма за какво да говоря.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyСъб Май 29, 2010 11:49 pm

Отпих от сока и взех малко от салатата в чинията пред мен, когато Мери изстреля въпроса си. През свободното ми време ли?! Дори и аз не знаех какво правя как да отговоря на някой друг. И нямах особено свободно време. Повечето прекарвах за да оправям каши в които съм се забъркала или да се храня, а когато не првахе това обикновено се шляех из града в който бях.

-Ами...аз...ъмм...нищо особобено. Просто се разхождам... - изпелтечих аз и отново хапнах от салатата си. Не знаех какво да отговоря, защото нямах хоби или нещо такова. Преди много, много време пеех, но вече не и не исках и да започвам. Бях изгубила страстта, която поддържаше музиката жива вътре в мен.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 12:17 am

Разхожда се? Само това ли прави? Това беше странно. Обикновено като попитам някого той ми дава доста подробен отговор. Е все пак реших да не досаждам затова не продължих да я питам по този въпрос.
- Е , аз се занимавам с музика. Незнам дали те интерсува , но мразя а мълча. - казах аз и отхапах от сандвича си който си бях направила.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 12:23 am

Само се усмихнах не знаех какво да кажа. Тя не искаше да мълчи, но аз просто нямаше какво да кажа.

-Чудесно. Аз не съм много по разговорите...особено с хора, които не познавам. - споделих, защото не исках да се чуди, защо постоянно мълча. Допих сока си и бутнах чинията със салата, която беше пред мен. Не ми се ядеше повече и не знаех какво да кажа. Чувствах се странно, обикновено винаги знаех какво да кажа дори и да е нещо безмислено.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 12:28 am

Аха това обеснява , защо през повечето време мълчи. Вече бях дояла вечерята си както и Ерин.
- Ъм...аз ще трявба да вдигна масата , а после може да се опознаем , ако искаш.....но ако си изморена може да си лягаш. - казах аз и станах от стола си като почнах да махам всичко от масата.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 12:36 am

Аз също станах от стола си и взех няколко чинии в ръка. Занесох ги в кухнята и ги оставих в съдомиялната. Не ми се говореше много. Наистина имах нужда да си легна и да си почина. Не бях и в особено настроение. Днес бях леко мрачна. Все пак бях на ново място и трябваше да се приспособя за пореден път. Преди не ми е било толкова трудно, но имаше нещо в този град, което го правеше трудно наистина трудно, а и Мери....не знам, но трябваше да легна и да прочистя съзнанието си.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 12:42 am

След като вдигнахме масата и тя придоби предишния си вид аз реших , че ще е по добре и за двете ни да си починем , а и на Ерин и си личеше , че не и се говори.

- Ъм Ерин личи си , че не ти се говори , затова ако искаш да си лягаме. - казах аз и се усмихнах. - И благодаря , че ми помогна за масата.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 1:00 am

-Няма проблем. И да наистина имам нужда от почивка. - казах аз и се прозях. Прозявката беше фиктивна, но наистина имах нужда да си легна. Излязох от кухнята и тръгнах по коридора. Качих се по стълбището към горния етаж и влязох в стаята, която ми беше дала Мери, но оставих вратата отворена за да мога да видя, когато Мери се качи и да и пожелая лека нощ.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 1:11 am

Аз отидох до мивката в кухнята и си сипах една чаша вода която изпих наведнъж.
- Да явно и аз ще си лягам. - промърморих аз и започнах да се качвам по стълбите. Когато стигнах до стаята на Ерин забелязах , че е отворена и се спрях. - Лека нощ , Ерин. - казах аз и надникнах вътре.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 3:12 am

-Лека нощ! - отвърнах аз и Мери продължи към стаята си. Аз станах и затворих вратата. Вдигнах щорите за да може лунните лъчи да влизат в стаята ми. Сложих си една нощница и си легнах. Нямаше да заспя веднага, но ми стигаше да си полежа и да погледам красивата луна. Вдигнах завивката и я положи върху мен. Беше топла и мека. Отпусна ме. Отдавна не бях спала с такива завивки, които ти дават усещането, че си у дома.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 3:22 am

Когато влезнах в стаята си , първо се запътих към банята за да си измия зъбите. Когато бях готова свалих дрехите си и облякох една нощница. Отворих прозореца за да влезе чист въздух и си легнах. Леглото беше доста удобно и се отпуснах веднага и след около 5 минути заспах.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 3:28 am

Събудих се доста рано заради дъжда навън. Беше доста мрачно и имаше силни гръмотевици, но на мен времето ми харесваше въпреки, че ми пречеше да си тръгна веднага. Нямах кола и трябваше да изчакам да спре дъжда за да си тръгна. Станах от леглото и го оправих. Започнах да търся дрехи в куфара си. Не знаех какво да облека. Накрая сложих една бяла блузка, един черен панталон и тъмно лилави обувки на висок ток. Ето как изглеждах:

Имението на сем. Гонзалес 104kt2x

Дори и след като бях готова не излязох от стаята си. Не исках. Седнах на леглото си и се загледах навън. В дъжда. Валеше толкова красиво и приятно. Обичах да гледам как капките падат надалоу и се разбиват в земята.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 3:39 am

Днес се събудих доста по рано отколкото обикновено. Сигурно заради времето. Валеше , имаше свткавици и гърмеше. Не обичах такова време , но неможех да го променя. Станах от леглото и отидох да се измия. Когато бях готова застанах пред гардероба си и от там извадих едни дънки и една блуза с дълъг ръкав. Свалих нощницата си и облякох дрехите си. Набрах ръкавите си нагоре , защото не обичах да съм с дълъг ръкав. Просто ми беше некомфортно. После отидох до един шкаф и от там извадих две гривни и едно герданче. После изправих косата и обух платненките си. Ето как изглеждах:
Имението на сем. Гонзалес 1620787u
Когато бях готова седнах на леглото си. Взех един лист на който бях започнала да пиша една песен , защото исках да я завърша по скоро. Незнам дали щеше да ми се получи. Трябваше да искам от някой съвет , но незнаех от кой. Е както и да е и без това трябваше да довърша музиката и.


Последната промяна е направена от Мери Гонзалес на Нед Май 30, 2010 8:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 8:20 pm

Доста дълго гледах дъжда и размишлявах. Надявах се да спре, но не имах чувството, че става все по - силен и по - силен. Нямаше никакви признаци, че ще спре и ще ми даде възможност да се махна от тук. Бях гладна, наистина гладна. Трябваше ми кръв, защото нямаше да се справя до довечера. Реших да сляза в кухнята за да потърся нещо, което може би щеше по някакъв начин да притъпи жажда ми. Излязох тихо от стаята и слязох по стълбището. Отидох в кухнята и отворих хладилника, но нямаше нищо, което да ми се понрави. Пуснах кафе машината и изчаках да ми направи кафе, малко кофеин щеше да ми подейства чудесно.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 8:42 pm

Хм доста дълго стоях в стаята си за да довърша песента , която бях започнала , но накрая се получи много добре. На мен поне много ми хареса. Бях леко гладна затова излезнах от стята си и започнах да слизам по стълбите докато си пях песента която на писах.

"I'll just tell myself
You'll forgive the past
No time for regrets
No more looking back
I'll forgive you more
Every single day
Every step I take
Is getting better

(Chorus)
Cause I never think about you
I'm better off without you
I don't miss you at all
I don't miss you at all
You don't spin around in my head
It's like you never existed
And I hope you don't call
I don't miss you at all
And I'm not trying to fight it
No, I'm not trying to fight it
So you can cross my name right
Off the wall
I don't miss you at all"


Ъм да това беше малка част от цялата песен. Е както и да е вече бях в кухнята , а там беше и Ерин , която си сипваше кафе.
- Добро утро Ерин. - поздравих Аз и отворих хладилника. От там извадих зърнена закуска и прясно мляко. Взех една купичка в нея сложих закуската , а после и млякото. После се подпрях на барплота и започнах да се храня.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес EmptyНед Май 30, 2010 9:18 pm

Само се усмихнах и кимнах на Мери още в момента в който влезе в кухнята усетих мириса на кръв и пулсиращата вена на врата й. Бях доста гладна и това, че толкова близо до мен имаше кръв не ми помагаше особено, а и глупавото кафе все още не беше готово. Накрая машината издаде писклив звук и сипах кафето в една чаша. Отпих една огромно глътка и държах чашата доста близо до лицето си за да усещам аромата на кафе, а не на кръвта по вените на вещицата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на сем. Гонзалес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението на сем. Гонзалес
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mercy Falls :: Мърси Фолс :: Квартал"Кроул" :: Къщи-
Идете на: