Mercy Falls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mercy Falls

Първият РПГ форум,посветен на трилогията Тръпка
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Избери емотиконка,описваща настроението ти
Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 6:39 pm by Нанси Фелър

» Сговорна дружина планина повдига.
Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyВто Юли 27, 2010 5:47 pm by Риа ван дер Уудсън

» Къщата на Нанси Фелър
Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 7:00 pm by Нанси Фелър

» Самър Далас
Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 6:32 pm by Самър Далас

» Нанси Фелър
Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 6:13 pm by Нанси Фелър

» Броене
Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 6:09 pm by Самър Далас

» Кой е следващият?
Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 6:08 pm by Самър Далас

» Песен в момента?
Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 5:59 pm by Самър Далас

» Герои на върколаците
Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyНед Юли 11, 2010 5:44 pm by Самър Далас

Искате да станете наши приятели цъкнете ТУК
Приятели
Имението на сем. Гонзалес - Page 2 2349939S Имението на сем. Гонзалес - Page 2 2343091T Имението на сем. Гонзалес - Page 2 2353915d

 

 Имението на сем. Гонзалес

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyНед Май 30, 2010 9:27 pm

Вече бях почити готова със закуската ми , но трябваше да ида до магазина да напазарувам , защото майка ми е забравила преди да тръгне.
- Ерин аз ще отида до магазина за да напазарувам. - казах аз и се усмихнах.Вече бях готова със закуската си и отидох до съсомиалнята. Сложих купичката там , млякото в хладилника , а зърнената закуска в един шкаф. -Аз ще тръгвам. - казах и излезнах от кухнята. Взех един чадър , сложих си якето и излезнах от къщата.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyСря Юни 02, 2010 12:33 am

За мен беше добре, че Мери напусна къщата. Дори и да беше замалко това ми помогна, когато не усещах кръв толкова близо до себе си. Наистина не издържах повече. Изведнъж отново усетих аромата на кръв доста близо, но не беше кръвта на Мери. Отидох до вратата и погледнах навън - беше пощальона. Наистина той нямаше избор. Излязох като стрела навън и забих зъби във врата му. Дори нямаше време да извика. Усетих топлата кръв да навлиза в тялото ми и беше ужасно приятно. Скоро източих цялата му кръв и той остана безжизнен в ръцете ми. Бързо се стрелнах към гората и оставих тялото там. Някое животно може би щеше да го разкъса, ако не дъждът щеше да го завори дълбоко под земята. Върнах се в къщата леко мокра, но това вече не ми правече впечатление важното бе, че вече жаждата я нямаше.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyСря Юни 02, 2010 12:50 am

Тъй като заваля трябваше бързо да се прибирам , защото няма чадър нито пари за такси. Всички които ми останаха ги похарчих за най - различни гривни , гердани дрехи и подобни. Бях леко мокра , но това не ми правеше голямо впечетление. Скоро се прибрах и бях на сухо. Отидох в кухнята да оставя покупките , а след това и в стаята си за да оставя и моите неща. После слезнах във всекидневната , но Ерин я нямаше.
- Ерин тук ли си? - попитах аз на малко по висок тон за да може да ме чуе ако е у нас.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyСря Юни 09, 2010 1:59 am

Бях се качила в стаята, която ми беше дала Мери за да се изсуша, когато я чух да вика. Слязох бързо на долния етаж и я видях във всекидневната. Усещах кръвта й, но в момента въобще не ме привличаше. Това ме накара да се усмихна и сините ми очи да просветнат ярко.

-Да тук съм. - отговорих след около минутка на Мери и отново се усмихнах, а перфектните ми зъби се показа из под устните ми.
-Е напазарува ли? - попитах аз като гледах дъжда навън, който не даваше никакви признаци да спре и да ми позволи да се махна от тук. Но вече не ми беше толкова голям проблем тази къща започваше да ми харесва. Отново се усмихнах доволно.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyСря Юни 09, 2010 2:15 am

- Да напазарувах. - казах аз и се усмихнах. Явно дъждът пречеше на Ерин да си тръгне. Не че ми не ми хареса , даже ми беше много приятно с нея и не исках да си тръгва. Надявах се да остане повече ако може и да се нанесе тук да живее , но имаше малък проблем. Все още не бях казала на майка ми че в къщата има момиче , което тя не познава , но невярвах да ми се скара или нещо подобно.
- Е ти какво прави докато ме нямаше? - попитах аз и седнах на един от диваните.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyСря Юни 09, 2010 2:34 am

Засмях се звънко при въпроса на Мери. Чудех се дали да и кажа, че си похапнах от пощальона им, но щеше да прозвучи доста странно, ако бях казала нещо от сорта на "Ами докато ти пазаруваше аз изядох пощальонава ви, който между другото има уникално уникална кръв. Искаш ли да си близнеш?". Добре това ме накара да се засмя още веднъж и Мери ме гледаше доста странно. Сигурно се чудеше какво толкова смешно е казала. Щях да се засмя за трети път, но успях да се сдържа.

-Ами нищо особено. Нека кажем, че ъмм хапнах. - казах аз и се засмях, а очите ми отново просветнаха. Обожавах, когато светеха това беше техния сладък коронен номер. Това винаги ми се е случвало дори когато все още бях обикновен човек.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyСря Юни 09, 2010 2:46 am

- Ъм да питам ли от кой или... - казах аз леко несигурно , но всъщност като се замися не исках да знам от кой се е хранила. - Аз ... всъщност не искам да знам. - казах и се засмях. В къщата ми беше малко скучно. По - цял ден съм затворена тук и никъде не излизам , а и имах една страхотна рокличка , която само чака да я облека. - Ъм Ерин искаш ли да излезем някъде. - "Моляте кажи да" , "моляте кажи Да" повтарях си аз наум , като се надявах да каже" ДА".
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyСря Юни 09, 2010 2:50 am

Замислих се, но смятах, че щеше да е добре да изляза оттук. Все пак винаги съм обичала клубовете, алкохола и нощния живот. Не мога да остана тук бездействаща, а и нищо не ми пречеше да си намеря някой нов секси "деликатес", казах си на ум и се засмя.

-Ммм защо не. - казах аз и се усмихнах възможно най - мило.
-Трябва ми само малко време да се приготвя. - станах от диванчето, но все още не тръгвах нагоре, защото Мери може би щеше да кжае още нещо.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyСря Юни 09, 2010 3:14 am

- Да аз също трябва да се приготвя. - казах аз и се усмихнах.
Бях ужасно радостна , че Ерин се съгласи. Когато станах от диванчето двете с Ерин се запътихме към стаите си. Всяка влезна в своята. Аз веднага застанах пред гардероба си и от там извадих жълтата рокличка , която нямах търпение да облека. Отидох до един шкаф от който взеха ластици и всичко за коса и се върнах до леглото си. Когато се преоблякох направих косата си на плитка и се гримирах. После от друг шкаф извадих токчетата си и ги обух. След това сложих едно герданче и вече бях готова за тръгване. Изглеждах ето така:

Имението на сем. Гонзалес - Page 2 2207304c

Когато бях готова излезнах от стаята си и слезнах по стълбите , като се озовах в коридора , за да изчакам Ерин.
Върнете се в началото Go down
Ерин Силвър

Ерин Силвър


Брой мнения : 31
Join date : 27.05.2010
Age : 27
Местожителство : При Стасолина хД

Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyСря Юни 09, 2010 3:33 am

Нямах представа какво да облека. Имах адски много рокли, които бяха подходящи за да изляза. И всичките до една ги обожавах. Усърдно ровех в куфара си. Накрая измъкнах една рокличка. В горната си част представляваше нещо като сладък бял потник, а долната част беше къса черна поличка. След това сложих черните си ботушки и пробрах косата си на кок. Взех един не много голям гердан и го положих на врата си. Ягодовото червило полепна привлекателно по устните ми, с малко молив и спирала вече изглеждах както изглеждах всяка вечер - зашеметяващо и ослепително:

Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Jessicalowndesleavingmo

Когато бях готова излязох от стаята и тръгнах бързо към долния етаж. Когато се озовах в коридора Мери вече беше там и ме чакаше. Беше сладка, но може би прекалено сладникава за мен. С малко по силен грим и пусната на свобода коса може би щеше да изгелжда много по привлекателно.
-Сладка си. - подчертах аз, обичах да изказвам скромното си мнение.
Върнете се в началото Go down
Мери Гонзалес
Вещица/магьосник
Мери Гонзалес


Брой мнения : 32
Join date : 27.05.2010
Age : 28
Местожителство : ...ммм...

Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес - Page 2 EmptyСря Юни 09, 2010 3:48 am

- Благодаря. И ти си сладка. - казах аз и се усмихнах. Ерин изгледаше много добре , но имаше нещо което ми привлече вниманието и това беше червилото. Беше малко.....ъм....странно , може би не е подходящата дума , но нещо подобно. Е както и да е вече трябваше да тръгваме и да се забавляваме. Двете с Ерин излезнахме през входната врата , аз заключих и слезнах по трите стъпала пред къщата ми заедно с Ерин.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на сем. Гонзалес   Имението на сем. Гонзалес - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението на сем. Гонзалес
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mercy Falls :: Мърси Фолс :: Квартал"Кроул" :: Къщи-
Идете на: