Mercy Falls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mercy Falls

Първият РПГ форум,посветен на трилогията Тръпка
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Избери емотиконка,описваща настроението ти
2 етаж ~ KFC EmptyПет Авг 06, 2010 6:39 pm by Нанси Фелър

» Сговорна дружина планина повдига.
2 етаж ~ KFC EmptyВто Юли 27, 2010 5:47 pm by Риа ван дер Уудсън

» Къщата на Нанси Фелър
2 етаж ~ KFC EmptyНед Юли 11, 2010 7:00 pm by Нанси Фелър

» Самър Далас
2 етаж ~ KFC EmptyНед Юли 11, 2010 6:32 pm by Самър Далас

» Нанси Фелър
2 етаж ~ KFC EmptyНед Юли 11, 2010 6:13 pm by Нанси Фелър

» Броене
2 етаж ~ KFC EmptyНед Юли 11, 2010 6:09 pm by Самър Далас

» Кой е следващият?
2 етаж ~ KFC EmptyНед Юли 11, 2010 6:08 pm by Самър Далас

» Песен в момента?
2 етаж ~ KFC EmptyНед Юли 11, 2010 5:59 pm by Самър Далас

» Герои на върколаците
2 етаж ~ KFC EmptyНед Юли 11, 2010 5:44 pm by Самър Далас

Искате да станете наши приятели цъкнете ТУК
Приятели
2 етаж ~ KFC 2349939S 2 етаж ~ KFC 2343091T 2 етаж ~ KFC 2353915d

 

 2 етаж ~ KFC

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Елена Гилбърт
Админ
Елена Гилбърт


Брой мнения : 11
Join date : 26.05.2010

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyСря Май 26, 2010 6:06 am

Почти винаги бе пълно и човек трудно си намираше място.
Върнете се в началото Go down
AnnaLynne Johnson
Човек
AnnaLynne Johnson


Брой мнения : 15
Join date : 31.05.2010

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyПон Май 31, 2010 5:34 pm

Със слизането си от самолета си поех дълбоко въздух... Но нищо. Въздухът си беше същия както в Ню Йорк. Разочаровах се малко, защото очаквах това малко градче да е с по-свеж въздух, повече зеленина и повече спокойствие. но нито едно от тези мнения не се оказаха верни. Слънцето бе залязло,а часът минаваше 10. Направо умирах то глад. Но шофьора ми го нямаше. Все още бе в отпуск, което означаваше още две седмици без него. Защо отказах, когато татко ми предложи друг да го замести?! Мислех си, че ще се справя сама. Сега трябваше да си хвана такси и да разкарвам всичките си куфари в него... Или можех да му поръчам да остави багажа ми вкъщи, а мен някъде навън. Гениално! Засмях се. Хванах си такси и казах на шофьора да ме остави в мола, а багажа ми - дадох му адреса и няколко стодоларови банкноти, трябваше да съм сигурна, че ще остави всичко вкъщи. Имах толкова много дрехи без които бих умряла, бижута и т.н...
Качих се на втория етаж и видях KFC. Не трябваше да ям такава храна, защото бе най-големия враг на тялото ми, но пък предлагаха и свежи салатки, което ме устройваше. Поръчах си, платих и седнах на една маса. Някак си успях да намеря единствената свободна маса, без някой да я заеме преди мен.
Очаквах да бъде студеничко, но дори облечена така ми беше приятно. Времето се оказа хубаво днес. За мой късмет!
Върнете се в началото Go down
Daniel Salved
Върколак
Daniel Salved


Брой мнения : 33
Join date : 30.05.2010
Age : 29

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyПон Май 31, 2010 6:07 pm

Както винаги в този град останах без работа или дори занимание, след като прочетох всички книги които бяха хванали вниманието ми... а и освен това не можех да работя... или поне семейството ми преди да ги напусна ми беше казвало, че трябва да навърша поне 17 години, за да си намеря свясна работа.
Все пак имах пари, затова реших да ям нещо, докато все още ми се яде.... ако не ми се ядеше щеше да стане втори ден откакто не бях ял нищо, а това беше лошо... или поне така бях чувал по телевизията, че казват.
Когато стигнах до заведението за бързото хранене си поръчах една голяма кола и някакво пиле, което ми се стори апетитно, защото беше люто или нещо такова, но за съжаление всички маси бяха заети. Намръщих се - винаги така ставаше.
Точно тогава забелязах една голяма маса, за около 8 души на която имаше само едно момиче...
Проближих се бавно до нея.
- Може ли да седна? - попитах и усетих как лицето ми се зачервява. Хич не ме биваше в разговорите с непознати хора. - Ще отида в другия край... няма да ви преча... - промърморих.
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
AnnaLynne Johnson
Човек
AnnaLynne Johnson


Брой мнения : 15
Join date : 31.05.2010

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyПон Май 31, 2010 6:22 pm

Момчето не се изчерви, не много, но все пак се изчерви. Едвам сдържах смеха си и вместо това му отговорих любезно.
- Няма проблем, заповядайте! - загледах се в него и той явно се смути още повече. Изкашлях се, в отчайващ опит да не се разсмея. Бях толкова ужасна без да го искам. Реших да се представя, вероятно щеше да се поотпусне малко. - Аз съм АнаЛин, приятно ми е - подадох ръката си към момчето, усмихвайки се ангелски.
Върнете се в началото Go down
Daniel Salved
Върколак
Daniel Salved


Брой мнения : 33
Join date : 30.05.2010
Age : 29

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyПон Май 31, 2010 6:44 pm

Сложих таблата си малко по настрани на масата.
- Аз съм АнаЛин, приятно ми е. - представи се момичето й ми подаде ръката си. Поех я се усмихнах, смутено. Знаех, че се държа като пълен идиот, но не можех да направя нищо, след като това беше характера ми...
- Дани'ел. - казах. - Ударението е на "е"-то ,а не на "а"-то... много хора се бъркат. - повдигнах рамене.
Сега пък за какво започнах да говоря? наистина трябваше да общувам повече с хората... Бях забравил как да се говори с нормален човек. Не е като да раговаряш с някоя лисица в гората...
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
AnnaLynne Johnson
Човек
AnnaLynne Johnson


Брой мнения : 15
Join date : 31.05.2010

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyПон Май 31, 2010 8:14 pm

Вече се засмях. Беше толкова сладък!
- Е, Даниел.- казах, слагайки ударението на правилното му място. - От тук ли си? - попитах и боднах от салатата си. Забелязах и неговата поръчка. Голяма кола и пикантно пиле?! Учудих се как човек може да изяде толкова много, сравнявайки го с мен. Е, не съвсем, защото аз по принцип не ядях много, а и внимавах с това, което ям, но въпреки това ми се стори много. А той имаше страхотно тяло, поне до колкото личеше от под тениската му.
- Това всичкото ли ще изядеш? - попитах учудено и едвам забележимо - ужасено
Върнете се в началото Go down
Daniel Salved
Върколак
Daniel Salved


Брой мнения : 33
Join date : 30.05.2010
Age : 29

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyПон Май 31, 2010 8:47 pm

- Ами... - погледнах към таблата си с копнеж и апетитния аромат на пилето ме накара да реша, наистина дали щях да си го изям цялото. - Да... - възрънах и се намръщих театрално, сякаш недоволен от себе си, след което седнах пред таблата си и отпих една голяма глътка от "супер" колата си.
Тогава погледнах към нейната табла и видях някаква салата... Леле, сигурно отстрани приличам на прасе.... Обаче толкова ми се ядеше... Въздъхнах, сякаш примирявайки се със "синщината" си и бръкнах в плика и изкарах едно крилце. Когато го доближих до устата си, можех да усетя лютото още преди да съм го вкусил, но все пак си го изядох с апетит и след това се върнах на колата, опитвайки се потуша пожара в устата си със студената напитка...
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
AnnaLynne Johnson
Човек
AnnaLynne Johnson


Брой мнения : 15
Join date : 31.05.2010

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyПон Май 31, 2010 8:55 pm

- Ужас! - възкликнах наблюдавайки Даниел. Как човек можеше да яде нещо толкова люто. Ама пък мъжа беше много по-различен от жената, така че не бе толкова фатално.
-Винаги ли ядеш толкова много?- попитах го, тъй като ми бе любопитно. - Не искам да те обидя, ами просто ми е интересно. Защото ако ядеш такова количество дори веднъж на ден колкото и да спортуваш и да се подлагаш на диети ням да имаш такова тяло! - казах напълно уверена в думите си.
Върнете се в началото Go down
Daniel Salved
Върколак
Daniel Salved


Брой мнения : 33
Join date : 30.05.2010
Age : 29

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyПон Май 31, 2010 9:05 pm

- Че кой трябва да тренира? - попитах след като се уверих, че не съм изцапан с нищо. После се засмях и си поех въздух. - Какво ми е на тялото? - добавих малко след това и се огледах любопитно. не виждах нищо нередно... така де, както винаги съм си бил. Като забравим козината и опашката... Може би и затова се огледах, да не би да се бях полу-транформирал.
Отдъхнах си като видях, че всичко е наред.
- Аз си мислих, че всички ядът така? - погледнах я объркано. Да, със сигурност т яимаше хубаво тяло, но не смятах че за да го постигнеш трябва да се поглагаш на ужасни диети и да се лишаваш от нещата които ти харесват. - Аз предпочитам да ям това което ми се яде, когато ми се яде... - повдигнах рамене. - Угаждам си... - усмихнах се смутено, като видях, че определено тя не си угаждаше много често... поне така ми се стори...
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
AnnaLynne Johnson
Човек
AnnaLynne Johnson


Брой мнения : 15
Join date : 31.05.2010

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyПон Май 31, 2010 9:51 pm

- Аз също си угаждам. Дори ако ми се прияде бургер или такова пиле като твоето бих си купила. Въпросът е, че не ми се яде, а и ако не намериш правилния начин след години кожата ти ще бъде отпусната и сбръчкана, ще имаш корем с обиколка колкото земното кълбо, с бирата в ръка денонощно, жена, която вика през цялото време и е с ролки на косата, опитвайки се да възвърне красотата на някога невероятната си коса, и деца, които да ти надуват главата. - Боже, какви глупости говорех! Да, определено бях гледала прекалено много филми. А и може би ми влияеше факта, че родителите ми имаха достатъчно пари, за да ми осигурят абсолютно всичко, което искам. Не знам. Вярно, че си бях разглезена, но за разлика от другите в моето положение аз можех да свалям розовите си очила, когато поискам и да погледна света такъв какъвто е.
Върнете се в началото Go down
Daniel Salved
Върколак
Daniel Salved


Брой мнения : 33
Join date : 30.05.2010
Age : 29

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyПон Май 31, 2010 11:09 pm

- Леле... - погледнах към чашата си, леко уплашено. - Ама, аз...не ям така всеки ден... - задавих се на последната си дума.
Така де, не бях ял от два дни, душичката ми скърбеше за пилешко крилце...
Изсъкмтях несъзнателно... след което се изкашлях, но не замазах добре положението.
- Искам да кажа, че не пия бира. - усмихнах се, но усмивката ми се стопи, по незнайни за мен причини.
Пък и как можех да й кажа, че когато съм вълк и си подменям козината и кожата в човешкия ми вид се връща "назад във времето"...
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
AnnaLynne Johnson
Човек
AnnaLynne Johnson


Брой мнения : 15
Join date : 31.05.2010

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyВто Юни 01, 2010 12:06 am

Засмях се при Избухването му". Изглеждаше доста уплашен.
- Съжалявам! Не исках да те изплаша. предполагам гледам прекалено много филми - опитах се да спра смеха си, но в момента бе невъзможно. За това отпих глътка от минералната си вода и го попитах:
- Между другото тук има ли кино салон? Или някакви други места за забавление - дискотеки, клубове, дори барове? - попитах с отчаяна физиономия и глас.
Върнете се в началото Go down
Daniel Salved
Върколак
Daniel Salved


Брой мнения : 33
Join date : 30.05.2010
Age : 29

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyВто Юни 01, 2010 12:28 am

- Не знам... аз не се мотая много в града... - казах и побутнах таблата си, напълно загубил апетит. - Мисля че има няколко ресторанта, но не знам за барове и дискотеки... аз си падам повече по тишината и спокойствието. - засмях се тихичко. Въпреки всичко това си беше вярно... не бях виждал никакви върколаци наоколо и сам си правих компания... А дори аз знаех, че не съм забавна компания - вече не се харесвах като приятел, ни най-малко.
- Ако искаш разходка из гората или до скалите или реката... - изпих си колата и хвърлих чашата на подноса, кдето тя падна настрани. - МОга да ти помогна тогава. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
AnnaLynne Johnson
Човек
AnnaLynne Johnson


Брой мнения : 15
Join date : 31.05.2010

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyВто Юни 01, 2010 1:35 am

- Ами... - започнах при което вдигнах чашата му в изправено положение - На мен не ми се прибира сега. Искам чист въздух, не че е по-чист отколкото в Ню Йорк. - Станах от масата и изхвърлих отпадъците си. Изчаках и Даниел да направи същото, но когато той се протегна го погледнах на кръв. - Освен ако не те е страх от тъмното - подхвърлих и направих отегчена физиономия.
Върнете се в началото Go down
Daniel Salved
Върколак
Daniel Salved


Брой мнения : 33
Join date : 30.05.2010
Age : 29

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyВто Юни 01, 2010 1:21 pm

Засмях се тихо. Първо на твърдението й, че въздуха тук е като тозив Ню Йорк... Бях посещявал този град веднъж и имах чувството, че ще се задуша. Явно вълчите ми сетива бяха по-изострни по човешките и въздуха има вкус на цигарени фасове и нещо кисело... Но въпреки това си замълчах и не й казах нищо, защото вероятно щеше да ме пит аот къде знам... А второ, засмях се, заради другото й твърдение... точно сега най-много ми се искаше да преследвам нещо... Можех да се сдържа, естествено.
Отново се протегнах исъбрах разхвърлените си боклуци от цялата маса и след като взех подноса и застанах до кофата, го наклоних настрани след като повдигнах капака на кофата и изсъпах съдържанието на таплата вътре. След това оствих пласмасовия предмет отстрани.
- Къде ти се ходи? - попитах когато вече бях до нея...
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
AnnaLynne Johnson
Човек
AnnaLynne Johnson


Брой мнения : 15
Join date : 31.05.2010

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyВто Юни 01, 2010 2:06 pm

- Ами... някъде, където не е много мръсно и кално. Не съм облечена подходящо. И някъде с равна земя - не съм обута подходящо - засмях се. - Та има ли такова място в... ъъ тук? - Господи, не знаех името на града, в които щях да живея поне месец. Иначе знам всяка уличка, всяко едно магазинче за сувенири в НЙ, да не гoворим за бутиците и универсалните магазини с площ, колкото Плаза Хотел. За петнадесет години бях изучила града като петте си пръста на ръката. Докато тук, колкото и малко да бе градчето, аз името му не знаех. Бях направо ужасно същество. Трябваше да се науча да бъда по-добра. Йогата и медитацията явно не ми помагаха особено.
Върнете се в началото Go down
Daniel Salved
Върколак
Daniel Salved


Брой мнения : 33
Join date : 30.05.2010
Age : 29

2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC EmptyСря Юни 02, 2010 1:42 am

Засмях се.
- Града се казва Мърси Фолс. - казах все още смеейки се, но вече вървях към стълбите, за да изляза от мола. - И мога да те заведа на поляната. Тя е права и не е кална... ти си решавай. - вдигнах рамене и я зачаках да реши дали иска да я заведа някъде или щеше да реши дали да си ходи вкъщи...
Не ми приличаше на някое момиче, което би се мотало из горите и така нататъка. Такива като нея стояха в изискани клубове, големи къщи и общо взето места, където не вирееха микробите... И... все още се чудих как може някой да ходи с подобни обувки. Не ги ли заполяваха краката? Струваше ми се цяло изтезание, ако ме накараха да обуя нещо подобно...
Върнете се в началото Go down
http://town-down.forumsmotion.com/forum.htm
Sponsored content





2 етаж ~ KFC Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2 етаж ~ KFC   2 етаж ~ KFC Empty

Върнете се в началото Go down
 
2 етаж ~ KFC
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1-ви етаж:Магазин за аксесоари.
» 1-ви етаж:Магазин за дрехи"Леймън"
» 2 етаж ~ Ресторант "Фол"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mercy Falls :: Мърси Фолс :: Квартал"Форл" :: Улица"Брейкър" :: Мол-
Идете на: